The Secret Circle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Създаване на човек

+3
Сали Монтре
Rose B.
Джеси Сторм
7 posters

Go down

Създаване на човек Empty Създаване на човек

Писане by Джеси Сторм Съб Окт 22, 2011 5:18 pm

Ако искате да сте човек, това е темата.
Джеси Сторм
Джеси Сторм
Администратор
Администратор

БФФ : Катрин Пиърс, Айрин Стоун
Брой мнения : 127
Join date : 22.10.2011

https://thesecretcircle-rpg.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Rose B. Нед Ное 13, 2011 3:36 pm

Създаване на човек 4033655k
*Графиката е лично моя, затова не копирайте!

ОСНОВНА ИНФОРМАЦЯ
------------------------------------

Име: Роуз Стивън Браун // Rose Stiven Brown //;
Години: 17;
Прякори: Само Роуз;
Професия: Гимназистка;

ВЪНШЕН ВИД
------------------------------------
Погледни я и ще усетиш и вътрешната й красота...


Ммм външният вид на Роуз? Ами, как да опиша това създание.. то е талантливо, красиво, добре изглеждащо. Но от мен да мине, ще дам подробности. Започвам с косата. Черна, красива, великолепна, кадифено-мека, с тук-там някой черен кичур, които още повече разкрасяват хубавото създание. Очите й? Като шоколадови стъкълца които блестят през деня, като ослепителна усмивка, но и опасни, тъмно-кафяви през ноща, смесващи се с тъмнината, ловки като котка играеща си горе, на най-високото дърво. И като заговорихме за ослепителни усмивки? Заглеждали ли сте в нейната усмивка? Така потайнствена и омайващо, а в същото време красива и ослепителна. Да направя и обща характеристика на лицето! Овално, да не кажем кръгло, с леки лунички в областа на носа и долното на очите. Скулите й са леко изпъкнали, а бузите добре оформени. Стил на обличане? Пфф, ако имате два свободни часа, може да седнете пред гардероба на Роуз/Който междудругото е огромен/ и да я слушате как пляпа и вади, мери, облича, съблича обувки, колани, обици, дрехи, рокли, панталони, тениски, пуловери и т.н. И със тези неща няма как и да не вървят аксесоарите нали? Обеци, гривни, гердани, фиби, шапки, мноооого шапки и т.н. А за козметика да не отварям темата /Огормен шкаф който е пълен със сенки, спирали, червила, гланцове, брукат и какво ли още не. Спирам до тук. Не ми се иска да коментирам още за гардероба й..

ХАРАКТЕР
------------------------------------
Лоша, добра.. все пак внимавай с нея.


Тя е с доста мил характер, точно като на Бялата Кралица от Алиса В Страната на Чудесата. Когато си е предтвяла, че е принцеса, момичето обичаше да заповядва и да третира прислужниците // плюшените си играчки //, като им давала различни задачи, като да й носят сок от най-добрите плодове в страната// стаята й //, най-хубавите сладкиши, най-хубавите кученца и т.н. Всъщност тя може и да бъде лоша, колкото и невъзможно да ви изглежда това. Може да мрази, ненавижда и досажда без да й мигне окото, но може и да обича.. истински, доживот. Ако някой я излъже? Питате какво става? Ами, тя ще се ядоса, ще ви следи и накрая ще ви досажда по най-жестокия начин на света.. Не обича някой да я предава. Но тяя... хъх.. тя може да прави каквото си иска, без дори да й мигне окото...

ИСТОРИЯ
------------------------------------
Обичам те, мамо.. не си тръгвай!


// 12.02.1994, сутринта //
Един хубав ден. Една болница, а в една от стите й се чуваха крясъци. Стенания, болка! Това беше майката на Роуз. Раждаше я. Лекарите трескаво изваждаха малкото момиче, а Стивън // бащата // стоеше до Мелъди // майката // държейки я за ръката. И накрая, ето че тяхното дете се роди. Първоначалното й име е планирано като Анабет, но след това, след като я съзряли я прекръстили на Роуз.

// 12.02.2000, следобяд //
Година след година се леели, а малкото дете вече ставала на шест годинки. Всички приятели и познати били поканени на партито й, за да видят поне за малко детето, и да й поднесат подарък. Детето се радвало и се смеело, било толкова сладко. И ето че беше ред да духне свещичките. Сложиха й златната малка коронка и тя духна малко завеяно свещичките. Всички заръкопляскаха, а тя започна да се смее радостно.

// 12.02.2010, сутринта //
Ето че вече е на 16. Новата учебна година започва. Всички по коридорите й махат и й се радват. А тя беше радостна, че ще види отново своите приятели! И разбира се ето ги и мажоретките, вирнали нос както винаги. Държейки учебниците си тя бива избутана от високомерната капитанка на мажоретния състав. И точно от тази случка, тя пада и губи съзнание.
В болницата.
Всички идват да я видят и да се уверят че е добре. Поднасят й всякакви подаръци, бонбони, цветя, играчлки и т.н. От този ден нататък, тя мрази мажоретството и се отказва от тази нейна мечта.


// 25.10.2011, следобяд //
В един слънчев ден, тя и родителите й, решават да отидат до планината за почивка. Всичко било перфектно, малката й сестричка /// да, тя има такава // която вече е била н 8 годинки, невръстно си играла със играчката мече, когато камион се появява на среща им. Свободното място между платното и края на камиона било много малко и затова, камиона се блъска челно в колата. Роуз остава със счупена ръка, бащата и майката със травми в ребрата и главата, а малкото дете на име Алис - със счупено краченце. Всички са в болницата. Натали и Алис са в най-тежко състояние. Още на първия ден, родителите били изписани, но посещавали децата си винаги.

ДРУГА ИНФОРМАЦИЯ
------------------------------------

Има колие, пандичка;
Котенце на име Том;
Влече я плуването и танцуването;
Обича близалки - винаги има по една в устата;
Още пази плюшеното си мече от шест годишна;
Претърпяла катастрофа с кола;

П.П. Ако може да ми смените името на Rose B. /с точката ;д/?


Последната промяна е направена от Натали Б. на Нед Ное 13, 2011 3:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Rose B.
Rose B.
Човек
Човек

Брой мнения : 2
Join date : 13.11.2011

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Джеси Сторм Нед Ное 13, 2011 3:39 pm

Идеален герой,одобрена си и добре дошла!
Джеси Сторм
Джеси Сторм
Администратор
Администратор

БФФ : Катрин Пиърс, Айрин Стоун
Брой мнения : 127
Join date : 22.10.2011

https://thesecretcircle-rpg.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Сали Монтре Нед Ное 13, 2011 4:33 pm


Създаване на човек Tumblr_lo4yth0Dda1qbgz9vo1_500
1. Снимка :candice accola

2. Име :
Сали Монтре

- Прякор/и:
Салс

3.Години :
17

4.Зодия :
овен
родена на първи април

5.Семейство :
майка Атина - умира при раждането
баща Марк - убит

6. Обвързаност :
Не

7.Социално положение :
Богата от наследство.

8.Къде живее героя ви
Чейс Харбър

9. Професия и дейности:
ученичка

10. Външен вид :
Сали е естествено красива. Тя има руса коса и очи, очертани от дълги и тъмнш мигли. Тя има прекрасни черти и стройна фигура. Тъй като става различна се е променил стила си драстично, от момичешки стил, по-естествен вид.Като предишната.Сали е облечена много момичешки и носеха ярки цветове с различни прически, за да отговарят на тоалета си. Стила `и се е променило драматично, но си остана естествено, колкото и тя.След като Сали преодоляха тези несигурност и става все по-уверени в себе си.

11.Характер:
Сали е силна и решителна.Тя е изключително лоялен и защитава приятелите си. Тя също има чувствителен и любящ характер, както човек. Тя чувства повтарящ се чувство на несигурност. Това има тенденция да я направят от време на време, създаване на недостатъци и сложност, което води до различни въпроси, този фактор в нейното развитие, както тя ги преодолява.

12.Предпочитания на героя :харесва всичко и всички , но не и пури и зубъри.. о,май не харесва всичко..

13.История :
Сали е родена в Ню Йорк, Америка.Майка `и Атина умира по време на раждането на Сали. Сали е отгледана от бавачки,докато баща `и винаги е потънал в работа.Учи в нормална гимназия.Тя е една от най-популярните момичета с приятелките си.Винаги е заобиколена от хора , момичета които трептят да `и бъдат приятелки или момчета които биха искали да имат сърцето `и.Но скоро този прекрасен и обикновен живот приключва.Баща `и е прочут и богат ,следователно има милиони врагове готови дори да го убият и това се случва.Сали остава сама.Тя е на 17 и е само тя и кучето `и.Решава да смени обстановката и се мести в Лос Риос .Купува си вила ,направо хотел в Чейс Харбър, който е близо до любимото `и място плажа.
Може и това място да `и хареса ,кой знае ??

14.Допълнителна информация :
~има куче
~не обича промените ,но често се променя и прави такива
~обича шоколад
~любим алкохол-текила
~любима напитка- кока-кола
~любима храна - пържени картофки
~има дневник
~не понася да е сама

15.Хоби :
Обича да
~снима
~да ходи по барове и дискотеки
~да пише в дневника си

Сали Монтре
Човек
Човек

Брой мнения : 1
Join date : 13.11.2011

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Джеси Сторм Пон Ное 14, 2011 9:51 am

Одобрена!
Джеси Сторм
Джеси Сторм
Администратор
Администратор

БФФ : Катрин Пиърс, Айрин Стоун
Брой мнения : 127
Join date : 22.10.2011

https://thesecretcircle-rpg.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Jennifer. Съб Ное 26, 2011 11:45 am

1. Име:Катерина Петрова (Катрин) (ако може ми го смени на Катерина Петрова)
2. Години: 17
3. Професия: Гимназист
4. Външен вид: Катрин има руса коса и големи, черни очи. Тя е висока 1.72 сантиметра и тежи 53 килограма. Има стегнато тяло, прилича на модел. Ако поиска може да свали всеки един мъж с привлекателният си поглед. Кат е много красива и прилича на модел.
5. Характер: Макар и с милото си и невинно изражение понякога, тя изобщо не е такава. Катрин е сарказтична, подла, отмъстителна и манипулативна. Тя е перфекционист и не допуска загуби. Критична е към приятелите си и мрази предатели и неизпълнени обещания. Марак и да е много добра приятелка всяко приятелство има критични моменти, а когато тя забележи, че вече всичко е свършено действа бързо, за да не е потърпевшата тя и си намира нови приятели.
6. История: Катрин е родена в Америка, в град на име Розууд, но всъщност родителите и са от Англия. Тя винаги е била добра ученичка и е имала много приятелки. За жалост точно на 17тия и рожден ден родителите и казват, че ще се върнат в Англия, но тя успява да ги обеди да остане тук. Семейството и е богато и имат огромна къща с басейн. Има си и приятел- най хубавото момче в училището.
8. Снимка: Avril Lavigne
Създаване на човек Smile-new
Jennifer.
Jennifer.
Човек
Човек

Брой мнения : 8
Join date : 26.11.2011

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Джеси Сторм Съб Ное 26, 2011 11:55 am

Одобрена!
Джеси Сторм
Джеси Сторм
Администратор
Администратор

БФФ : Катрин Пиърс, Айрин Стоун
Брой мнения : 127
Join date : 22.10.2011

https://thesecretcircle-rpg.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Сам Уинчестър Пет Дек 09, 2011 2:09 pm

Създаване на човек Tumblr_lj4zci67kD1qbrikso1_500
[ Hunter Parrish ]

И М Е
● Кристиан Джо Аркола.

Г О Д И Н И
● Двайсет.

Р А С А
● Човек до мозъка на костите си.

Х А Р А К Т Е Р
● Ужасно ужасен. Повярвайте, наистина не искате да бъдете част от обкръжението ми или поне от това, което е останало от него... Не мисля, че изобщо някой би искал.
С мен не може да се говори, какво остава да се спори. Този факт сигурно е първото нещо, което заговорилият ме непознат забелязва в мен, преди с недоумяващ и леко сконфузен поглед да се изниже внимателно от ситуацията. В такива случаи лесно се паля, но пък аз в какви ли ситуации не се паля лесно (логически извод: импулсивен съм)... Така де, много се дразня когато някой застане пред мен и започне да ми се прави на голямата работа. Направо не ги понасям тия и не пропускам удобен случай да ги сваля на земята. А когато това стане, ако е някой по-агресивен тип, става мазало. Аз не се давам лесно де, бия се докрай. Но и това има своите неприятни последици. За всички аз съм лошото момче, вечно създаващо проблеми и забъркващо се в каши, лошата компания, влияеща зле на всеки в нейното обкръжение. Ако това означава да отстояваш себе си - добре. Така да бъде. Но който си мисли, че ме познава, само като слуша какво говорят за мен, жестоко се лъже. Всъщност аз държа изключително много на приятелите си и, макар рядко да се доверявам, веднъж някой заел ли е място в сърцето ми, остава там завинаги, независимо какво говоря или правя.


В Ъ Н Ш Е Н В И Д
● Нека да започна с очите. Не заради друго - просто те са частта на човешкото тяло, която казва всичко. Прозорец към душата... но аз бих използвал израза Призма на емоционалния свят. Не ме питайте защо.
Цветът на очите ми е променлив - понякога е много син, понякога режещо сив. Зависи от обкръжаващата ме среда и понякога - от настроението ми. Когато съм ядосан, стават сиви. Когато съм спокоен са светло сини. Имам тъмно руса коса, която променя оттенъците си според светлината. Висок съм си, със стройно тяло и поддържани с много тренировки мускули.


И С Т О Р И Я
● Знаеш ли играта Саймън казва? Много ясно, че я знаеш. Е, искаш ли да играем? Добре.
Саймън казва да се разкараш. Защо ли? Ами, защото изобщо не искаш да знаеш нищо за мен. Има толкова много тъмнина и мъгла в миналото ми, че като нищо може да те погълне... Забрави ли? - аз съм лошата компания. Лошо е да дружиш с мен.
Но пък какво се очаква от син на баща психопат и майка невротичка? Какъв човек може да стане момче, цял живот заливано с пренебрежение и жестокост?... Ще стане човек като мен. Пише го в книгите по психология. Индивидът или ще се затвори в себе си и постоянно ще изпада в депресии, или ще го избие на агресия. Е, аз спадам към втория случай, макар че агресия е доста силна думичка за описание на душевното ми състояние. По-близко до действителността би било, ако кажем, че съм увреден.
Да, доста увреден.
Родих се в Гърция, където родителите ми живееха тогава, и прекарах там първите осем години от живота си. След това се преместихме в САЩ и в частност - мегаполисът Филаделфия... Дори след толкова време Гърция все още ми липсва и мисля някой ден да се върна обратно там. След времето, прекарано на Балканите, във Филаделфия се чувствах като в затвор. Макар да бях роден в Гърция и голяма част от детството ми да бях прекарал там, родителите ми и целия им род бяха американци, затова и се преместихме в Америка. Мразя американци, честно. Но както и да е.
Баща ми винаги е бил човек на крайните крайности. При него имаше два типа отношение към нас двамата с майка ми - или пълно пренебрежение (веднъж майка ми влезе в болница с опасност за живота, а на него не му пукаше), или жестока (в буквалния смисъл) загриженост. Аз лично предпочитах да не му пука, защото когато започнеше да му пука, ставаше страшно - скандали денонощно, изпотрошени мебели, кости... алкохол, и то в големи количества. Двамата с него често се биехме, защото той искаше всичко да става така, както той мисли, че е правилно, и което беше най-лошото - страдаше от някаква самозаблуда, че е безгрешен във всеки смисъл на думата. Като бях по-малък, разбира се, той надделяваше и аз жестоко се травмирах след такива случки, но като пораснах, му стана малко трудно да ми посяга.
Но никога не му беше трудно да посяга на майка ми. Да, можеше да е страшно дразнещо и невротично същество, изпадащо в истерия за най-малкото нещо, но ми беше майка и я обичах, малко от малко. Веднъж, когато бях на шестнайсет, отново вдигна скандал за някаква глупост, май беше заради един косъм в яденето, и аз знаех като по сценарий какво щеше да стане след това. Опитах се да предотвратя по-нататъшното развитие на нещата, обаче опитите ми завършиха с абсолютен провал. Всичко стана както щеше да стане, но с тази разлика, че когато вдигна ръка да удари майка ми, аз застанах между тях и го блъснах в гърдите. Бяхме на стълбите. Той отстъпи крачка назад, но миг след това двамата се сборичкахме. Аз псувах, баща ми ръмжеше, майка ми крещеше да спрем. Дори не усетих кога сме се затъркаляли по стълбите надолу от втория към първия етаж, хванали се за гушите, но след момент се чу силен удар, търкалянето спря и аз установих, че лежа върху гърдите на баща си. Трябваха ми няколко секунди, за да осъзная, че под мен дъртия не мърдаше. Чувах през биещото ми в ушите сърце как майка ми пищеше, изпаднала в паника.
Той не дишаше.
Обадихме се на 911.
Баща ми беше мъртъв.
След месец майка ми загуби разсъдъка си.
А аз... Аз направих нещото, срещу което съм се борил цял живот; нещото, което презирах. Нещото, което беше най-лесно.
Аз избягах.
Няма да ви казвам какво бреме е това чувство на вина, нито пък да изпадам в подробности относно как смъртта на баща ми, заради която аз бях виновен, промени отношението ми към света и мен самият. Едва ли мога да намеря думите, за да опиша през какво преминах след онази вечер...
... Защото е неописуемо.


Д О П Ъ Л Н И Т Е Л Н О
● Оу, забравих да спомена, че година и нещо след като съм се родил, се е родила и сестричката ми, която обаче потъва в неизвестност почти веднага след раждането си. Никога не са ми казвали как точно е изчезнала - отвлечена, изоставена в сиопиталище... Но й завиждах, че не бе в нашето семейство.
● Навсякъде се движа с мотора си, за който убивам човек, и не се разделям с автоматичния си пистолет .22 калибър... Животът е опасно копеле.
● Слушам главно класически рок и дъбстеп, и ретро колите са ми страст.
Сам Уинчестър
Сам Уинчестър
Човек
Човек

Брой мнения : 11
Join date : 09.12.2011

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Джеси Сторм Пет Дек 09, 2011 2:20 pm

Одобрен!
Джеси Сторм
Джеси Сторм
Администратор
Администратор

БФФ : Катрин Пиърс, Айрин Стоун
Брой мнения : 127
Join date : 22.10.2011

https://thesecretcircle-rpg.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Елена Гилбърт Съб Дек 31, 2011 4:40 pm

Име: Елена Гилбърт
Години: 16
Раса: човек

Външен вид: Има дълга руса коса която се спускаше по нежните и раменца обикновено на дълга плитка. Над гъстите и черни мигли се спускаше къс, прецизно подстриган настрани бритон. Очите и са дълбоки и зелени. Лицето и цялата и кожа имат прекрасен порцеланов цвят. Имаше стройна и слаба красива фигура на фотомодел. Веждите и устните и бяха красиво изписани, но винаги някак малко строги. Не беше особено висока, но по- скоро нормална за възрастта си.
Характер (мин. 4 реда):Ужасна. Това бше тя една ужасна егоистка която беше толкова съмовлюбена. Не, че нямаше защо де. Обичаше семейството и приятелите си, но просто не знаеше как да покаже любовта си затова често ги нараняваше с думите и действията си. Мразеше да гуля. Имаше добро чувство за хумор и винаги се смееше. Мразеше някой да и се подиграва ако някой си позволеше тя му съсипваше живота. Рядко слушаше мненията на другите хора така да се каже слушаше само своето мнение и ничие друго дори да грешеше никога
Характер: Тя е много щура глава. Обича винаги да е на ръба,обожава неприятностите,а за нея живота е един голям доставчик на адреналин. Обожава приятелите си и ненавижда тези които са я предали. Нейната омраза трае завинаги. " Извинявай " за нея не върши работа ако наистина си оплескал нещата. Може да не говори на някого в продължение на години. Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи.
История: Тя е родена в Канарските острови. Майка й и баща й били много млади,за това я оставили там за осиновяване. Бебето растяло,а никой не бил така добър да осинови малкото ангелче докато един ден влиятелни туристи не видели малката Алекс да си играе на плажа съвсем сама,а самите те не можели все още да имат деца. Тогава тя била на една годинка. Осиновили я и я прибрали при себе си в покрайнините на Лос Анджелис където имали ранчо. Алекс растяла щастлива с илюзията че това е нейното семейство,получавала всичко което искала. Обожавала ездата и всяка сутрин яздела на воля,но всичко хубаво си има край. Майка й забременяла и родила момче,Алекс била много щастлива че си има братче,но постепенно започнали да забравят за нея,тя прекарвала повече време сама,докато един ден майка й и баща й не провели разговор с нея,разказвайки й че е осиновена. Родителите решават да я изпратят при леля й докато преглътне всичко.

Допълнително(пожелание):
Снимка:
Име на личността, с която сте: Нина Добрев
Създаване на човек 3988363f

Елена Гилбърт

Брой мнения : 1
Join date : 31.12.2011

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Мона Силвърбел Съб Дек 31, 2011 5:46 pm

Вече има потребител с лика на Нина.Смени си лика и си одобрена.
Тукможе да видиш кои са заетите ликове.
Мона Силвърбел
Мона Силвърбел
Модератор
Модератор

Брой мнения : 19
Join date : 05.12.2011
Age : 29

http://johaj-academy.0forum.biz/

Върнете се в началото Go down

Създаване на човек Empty Re: Създаване на човек

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите